درباره گارانتی دیتوس

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهم‌ترین وظايف شرکت‌های توزیع‌کننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت هست . مجموعه دیتوس با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر براي خانواده مشتريان خود تأکید دارد . در همين راستا مجموعه دیتوس وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري كه لازمه كار خدماتي است به مشتريان خود پاسخگو باشد. مجموعه دیتوس با داشتن بيش از ده ها نفر از مهندسين و متخصصين مجرب آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و می‌کوشد یکی از شرکت های موفق خدمات پس از فروش ايران باشد.

 

پيگيري از طريق اينترنت

اين شركت ، اطلاع‌رسانی را از طریق اینترنت آغاز نموده و نمایندگان و مشتريان گرامي می‌توانند با مراجعه به هریک ازWebsite هاي اعلام‌شده، از وضعيت قطعه تحويلي خود به خدمات اطلاع كسب نمايند. همچنين جهت رفاه حال نمايندگان User Name و Password براي هر يك از نمايندگان در نظر گرفته‌شده است تا با مراجعه به website بتوانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود در خصوص قطعات ارسالی و سایر اطلاعات ازجمله صورتحساب مالی و شرح بستانکاری و بدهکاری خود را به‌صورتonline مشاهده نمايند. لذا بدين طريق هرگونه اشکال و یا اختلافی در کمتر از یک روز قابل‌کشف و پیگیری هست.

 

پيگيري از طريق تماس مستقيم

همچنين مشتريان گرامي می‌توانند در ساعات اداري طي تماس مستقيم با شماره تلفن‌های اعلام‌شده از وضعيت قطعه ارسالي اطلاع كسب كنند.

 

پيگيري از طريق اس ام اس

امكان جديدي كه شركت دیتوس جهت رفاه حال مشتريان در نظر گرفته است ارسال SMS به‌محض آماده شدن قطعه ارسالي می‌باشد .توسط اين سيستم به‌محض آماده شدن قطعه، يك SMS ارسال می‌شود كه شامل اطلاعات زير می‌باشد: - تعمير شدن يا نشدن قطعه - تعويض قطعه با قطعه جديد – اعلام هزينه تعمير در مواردي كه قطعه خارج از گارانتي باشد .